Poznaj podstawowe zasady gry w ruletkę online

Ruletka nie jest skomplikowaną grą – wystarczy tylko mieć gotówkę na zakłady i już można dosiadać się do stolika. Jak wygląda sama ruletka wie chyba każdy. To koło podzielone na 37 albo 38 przegródek. Wszystkie przegródki są ponumerowane i zadaniem gracza jest po prostu wskazanie numeru, na którym zatrzyma się puszczona w ruch kuleczka. Ale to nie jedyna możliwość obstawienia zakładów.

Gracz może swoje żetony postawić na wybrany kolor, tuzin, liczby parzyste albo nieparzyste oraz inne kombinacje numerów. W zależności od tego, jaki to jest rodzaj zakładu, w przypadku wygranej można liczyć na odpowiednio wysoką wygraną. Jeśli zaś kuleczka wskaże zero, wygrywa kasyno. Dlatego właśnie bardziej opłacalne z punktu widzenia gracza jest granie w europejską wersję ruletki, gdzie zero jest tylko jedno.

Jak jednak zacząć obstawianie prawdziwych pieniędzy w kasynie online? Do tego potrzebne będzie założenie konta użytkownika. W ten sposób możliwe jest przelewanie pieniędzy na konto w kasynie i wygrywanie realnej gotówki. Przed założeniem konta koniecznie trzeba przeczytać regulamin kasyna oraz zasady danej gry.

W przypadku ruletki internetowej są one niemal zawsze takie same, ale różnice mogą dotyczyć na przykład sposobu wypłaty pieniędzy albo obracania bonusami. W opcjach konta można też zaznaczyć limity maksymalnych zakładów.

Kiedy podczas gry w ruletkę internetową połączenie zostanie przerwane, większość kasyn zgadza się na anulowanie postawionego zakładu. Jak dokładnie wygląda taka procedura jest opisane w regulaminie serwisu hazardowego. Tak samo jest w przypadku, gdy system kasyna ulegnie awarii albo popsuje się konkretna gra.

Na szczęście podobne usterki zdarzają się bardzo rzadko, a kasyna dbają o to, by można było powrócić do gry w jak najszybszym terminie. Gra w ruletkę internetową może być też automatycznie przerwana, jeśli otwarta sesja przez dłuższy czas pozostanie nieaktywna.
Ruletka online ma też swoje źródło w internecie
Ciekawe materiały dotyczące ruletki znajdziesz nie tylko na naszym portalu. Kolejnym ciekawym serwisem, który prezentuje najbardziej wytrawne zagadnienia związane z ruletką jest serwis www.ruletka.com.pl - jest to też swojego rodzaju źródło naszych materiałów.
Znajdź dopasowany bonus Jaką kwotę chcesz wpłacić?
PLN
Copyright © 2012-2022 ruletka-internetowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona została wygenerowana w 0.01 sekund.
Ruletka internetowa to jedna z najpopularniejszych gier w kasynach online. Dowiedz się wszystkiego o ruletce internetowej w 15 minut.