Czy można grać w ruletkę online w wersji na żywo? Można!

Ruletka internetowa ma niewątpliwie wiele zalet, ale i jedną poważną wadę – brak kontaktu z innymi graczami. Niektórym graczom zupełnie to nie przeszkadza, ale niektórzy chcieliby chociaż przez chwilę poczuć magię prawdziwego, naziemnego kasyna. Teraz jest to możliwe również w sieci. Kasyna udostępniły opcję „kasyno live”, a wśród kilku gier obsługiwanych w takim trybie znalazła się również ruletka. Co ważne, ruletka w wersji live nie wymaga żadnych dodatkowych opłat, trzeba tylko mieć komputer połączony z Internetem oraz konto w kasynie online.

Po uruchomieniu gry na żywo na ekranie pojawia się stół do ruletki i stojąca przy nim krupierka. Gracz może sie kontaktować z krupierką za pośrednictwem czatu, a osoba prowadząca grę odpowiada bezpośrednio do kamery. Tak samo jak w naziemnym kasynie, do stolika można się dosiąść tylko wtedy, gdy jest wolne miejsce, ponieważ liczba graczy jest ograniczona.

Stolików jest jednak na tyle dużo, że nie powinno być większych kłopotów z dołączeniem się do gry. Zakłady obstawiane są przez komputer, żetony nie są więc ustawiane na stole – krupierka widzi je na ekranie swojego komputera. Dzięki temu gra toczy się trochę szybciej niż w naziemnym kasynie, ponieważ odchodzi porządkowanie żetonów i wypłacanie wygranych wszystkim graczom. Ale już kręcenie kołem ruletki wygląda dokładnie tak samo, a ruch kuleczki gracze śledzą na żywo.

Na zakończenie sesji gracz może wręczyć swojej krupierce napiwek, który odliczany jest od konta użytkownika. Przy jednym stoliku nie ma limitów czasowych, więc gramy tak długo, jak mamy na to ochotę. A gdy gracz ma zastrzeżenia co do sposobu prowadzenia gry w ruletkę, może to zgłosić do biura obsługi klienta. Stoliki wybiera się samodzielnie, chyba że dla gracza nie ma większego znaczenia, kto konkretnie prowadzi daną grę.
Ruletka online ma też swoje źródło w internecie
Ciekawe materiały dotyczące ruletki znajdziesz nie tylko na naszym portalu. Kolejnym ciekawym serwisem, który prezentuje najbardziej wytrawne zagadnienia związane z ruletką jest serwis www.ruletka.com.pl - jest to też swojego rodzaju źródło naszych materiałów.
Znajdź dopasowany bonus Jaką kwotę chcesz wpłacić?
PLN
Copyright © 2012-2022 ruletka-internetowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona została wygenerowana w 0.01 sekund.
Ruletka internetowa to jedna z najpopularniejszych gier w kasynach online. Dowiedz się wszystkiego o ruletce internetowej w 15 minut.