Czy istnieją pewne i skuteczne systemy do gry w ruletkę internetową?

Regularni gracze w ruletkę rzadko kiedy pozostawiają los swoich żetonów przypadkowi. Większość z nich stosuje podczas gry jeden z opracowanych z myślą o ruletce systemów, które mają zwiększyć szansę na wygraną. Wszystkie te taktyki można zastosować również przy grze w ruletkę internetową. Co prawda ruletka jest grą wybitnie losową, ale wiele osób stosujących jedną z taktyk przyzna, że dzięki temu wygrywa się więcej.

Dla początkujących graczy polecany jest system Fibonacciego. Na kartce zapisuje się ciąg liczb, gdzie każda liczba jest sumą dwóch poprzednich. Każda z tych liczb oznacza ilość żetonów, jakie stawia się na jeden zakład. Ale tylko przy przegranej, bo po wygranej zaczyna się odliczać od początku. Rosnąca liczba żetonów przy serii porażek ma spowodować, że gdy gracz w końcu dobrze wytypuje wynik, to większa wygrana zrekompensuje mu serię porażek.

Dużo popularniejszy jest jednak system Martingale. Nie wykorzystuje on żadnych matematycznych wyliczeń, ale bazuje na podwajaniu stawki w przypadku przegranej. Obstawia się zawsze jeden z kolorów, czerwony albo czarny, i przez całą grę powinno się konsekwentnie trzymać wybranego na początku koloru. System Martingale jest bardzo prosty, dlatego stosuje go wiele osób, chociaż zdaniem doświadczonych graczy przy długiej sesji ostatecznie wychodzi się na minusie. W systemie D’Alemberta również obstawia się tylko jeden z kolorów, a stawki są na zmianę zwiększane albo zmniejszane.

Przy europejskiej wersji ruletki internetowej sprawdza się także system Shauna. Tutaj obstawia się splity, czyli kilka zakładów łączonych plus trzy dodatkowe numery pojedyncze. W systemie Shauna obstawia się więc niemal całą planszę, z wyjątkiem czterech pojedynczych liczb. Szansa na trafienie numeru jest całkiem spora, chociaż wygrane nie będą wtedy zbyt wysokie. W dodatku gdy wypadnie jeden z czterech nieobstawionych numerów straty gracza są dużo większe niż przy zwykłych zakładach.
Ruletka online ma też swoje źródło w internecie
Ciekawe materiały dotyczące ruletki znajdziesz nie tylko na naszym portalu. Kolejnym ciekawym serwisem, który prezentuje najbardziej wytrawne zagadnienia związane z ruletką jest serwis www.ruletka.com.pl - jest to też swojego rodzaju źródło naszych materiałów.
Znajdź dopasowany bonus Jaką kwotę chcesz wpłacić?
PLN
Copyright © 2012-2022 ruletka-internetowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona została wygenerowana w 0.01 sekund.
Ruletka internetowa to jedna z najpopularniejszych gier w kasynach online. Dowiedz się wszystkiego o ruletce internetowej w 15 minut.