Gdzie zagram na pieniądze w ruletkę internetową?

W niemal każdym kasynie internetowym można wypróbować testową wersję ruletki, gdzie nie ryzykuje się utraty swoich pieniędzy. Jednak prawdziwe emocje zapewni tylko gra na pieniądze, które stawia się na kolejne zakłady. A jeśli nie chcemy podczas gry stracić zbyt wiele? Wystarczy wybrać najniższe stawki, które sięgają kilku centów.

W ruletce internetowej kasyna online ustalają górne limity stawek, ale na życzenie klienta limity te można zawsze podwyższyć. Ponadto dla użytkowników preferujących wyższe zakłady są przeznaczone gry na wyłącznie wysokie stawki – w części kasyn ta opcja może być dostępna tylko dla graczy o statusie VIP, czyli osób, które mają depozyty powyżej pewnej kwoty albo grają w kasynie regularnie od długiego czasu.

Jak jednak obstawić prawdziwe pieniądze grając online? W praktyce wygląda to jak wykonywanie tradycyjnych płatności w Internecie na przykład za pomocą konta bankowego. Po założeniu konta gracza w kasynie należy zrobić przelew. Transfer pieniędzy do kasyna jest możliwy za pośrednictwem przelewu bankowego, portfela internetowego, systemów płatności elektronicznych. W zależności od metody płatności kasyno ustala różne limity depozytów, które należy wpłacić za pierwszym razem.

Kiedy pieniądze zostaną zaksięgowane, gracz może już kupować żetony do gry w ruletkę internetową. Pieniądze z konta pobierane są automatycznie, po wyborze żetonów wartościowych – jeśli gracz przykładowo zatwierdzi zakład na pięć euro, dokładnie taka suma zostanie odjęta od konta. Również w przypadku wygranej pieniądze automatycznie są dopisywane do stanu konta i można z nich korzystać przy dalszej grze.

Do gry w ruletkę internetową gracz może też wykorzystać bonus od kasyna, chociaż ruletka pod tym względem jest mało opłacalna. Ze względu na rodzaj zakładów, do obrotu bonusem przy ruletce dolicza się tylko pewien procent postawionej kwoty, a nie całość. Jaka dokładnie część zakładu zaliczana będzie do bonusu, podane jest w regulaminie gry albo promocji w kasynie.
Ruletka online ma też swoje źródło w internecie
Ciekawe materiały dotyczące ruletki znajdziesz nie tylko na naszym portalu. Kolejnym ciekawym serwisem, który prezentuje najbardziej wytrawne zagadnienia związane z ruletką jest serwis www.ruletka.com.pl - jest to też swojego rodzaju źródło naszych materiałów.
Znajdź dopasowany bonus Jaką kwotę chcesz wpłacić?
PLN
Copyright © 2012-2022 ruletka-internetowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona została wygenerowana w 0.01 sekund.
Ruletka internetowa to jedna z najpopularniejszych gier w kasynach online. Dowiedz się wszystkiego o ruletce internetowej w 15 minut.