Czy ruletka internetowa ma różne rodzaje gry? Oczywiście, że tak!

Wbrew pozorom, gra w ruletkę internetową w kasynie online nie zawsze przebiega dokładnie tak samo. Oczywiście nie są to jakieś drastyczne różnice, bo główna zasada, czyli trafne wytypowanie zwycięskiego numeru, pozostaje zawsze ta sama. Ale w zależności od kasyna, podczas gry użytkownicy mogą jeszcze dodatkowo skorzystać z kilku ciekawych opcji. Główna różnica to liczba zer na kole ruletki. Wszystkich przegródek może być 37 albo 38 – w tym pierwszym przypadku zero jest tylko jedno, w drugim dołożona jest jeszcze przegródka z podwójnym zerem. Dla gracza oznacza to pomniejszenie szans na wygraną, bo zero zapewnia zwycięstwo kasynu.

W europejskich kasynach internetowych dominuje ruletka europejska, nazywana także ruletką francuską. Ale można też spotkać wersję amerykańską, z dwoma zielonymi przegródkami. Ciekawą odmianą jest również mini-ruletka. To niejako ekspresowa wersja gry w ruletkę – sesja toczy się dużo szybciej i zazwyczaj wygrane w mini-ruletkę są wyższe niż w jej klasycznej odmianie.

Mini-ruletkę łatwo rozpoznać. Koło jest dużo mniejsze i zawiera tylko dwanaście numerów plus zero, reszta gry wygląda dokładnie tak samo. Różnice w ruletce internetowej mogą polegać też na wysokości stawek, bo czasami jedna aplikacja obsługuje tylko niskie albo wysokie zakłady gracza.

Wybierając ruletkę internetową warto też zwrócić uwagę na dostępność dodatkowych opcji. Oprócz standardowych zakładów, w ruletce internetowej pojawia się też możliwość obstawiania zakładów specjalnych. Dobrze jeśli na ekranie gry pojawia się okno z aktualnymi wynikami gracza oraz statystykami (liczba wygranych zakładów, wysokość wygranej, kwota postawiona na zakłady). W niektórych grach pojawiają się również dodatkowe okienka pokazujące najczęściej i najrzadziej trafiane kolory oraz numery oraz wysokości wygranych innych graczy kasyna online.
Ruletka online ma też swoje źródło w internecie
Ciekawe materiały dotyczące ruletki znajdziesz nie tylko na naszym portalu. Kolejnym ciekawym serwisem, który prezentuje najbardziej wytrawne zagadnienia związane z ruletką jest serwis www.ruletka.com.pl - jest to też swojego rodzaju źródło naszych materiałów.
Znajdź dopasowany bonus Jaką kwotę chcesz wpłacić?
PLN
Copyright © 2012-2022 ruletka-internetowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona została wygenerowana w 0.03 sekund.
Ruletka internetowa to jedna z najpopularniejszych gier w kasynach online. Dowiedz się wszystkiego o ruletce internetowej w 15 minut.