Zastanawiałeś się kiedyś jak naprawde wygląda gra w ruletkę internetową?

Gra w ruletkę w internecie nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności, jednak osoby początkujące mogą wypróbować system podczas gry testowej. Dzięki temu można zobaczyć jak przebiega cała gra, i to bez ryzykowania swoich pieniędzy. Kasyna internetowe starają się, aby ich gry były jak najmniej skomplikowane w obsłudze, dlatego nawigacja w ruletce jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią każdy.

Od czego zaczyna się grę? Oczywiście od wyboru zakładu i jego wysokości. Na dole jest panel z żetonami do gry, wystarczy kliknąć na interesującą nas wartość i już można przejść do pola z zakładami. Tutaj wygląda to podobnie. Kliknięciem wybiera się pole zakładu, a dla ułatwienia po najechaniu na dowolne pole albo linie podświetlają się wszystkie obstawiane numery – dzięki temu widać od razu, ile liczb obstawia się w zakładach łączonych, na przykład cornerach.

Ponowne kliknięcie w polu z zakładem spowoduje, że liczba żetonów zwiększy się o jedną jednostkę. Żetony o różnych nominałach można ze sobą łączyć, a gdy ich łączna wartość będzie równa wyższemu nominałowi, system automatycznie wymieni żeton – przykładowo, pięć żetonów po 1 euro zamieni się na żeton o wartości 5 euro. System ruletki internetowej pilnuje również, aby gracz nie obstawiał więcej pieniędzy niż ma na swoim koncie, jak również by nie przekroczyć limitu dla danego stolika. Poza tradycyjnymi polami do zakładów na ekranie widać także pole do zakładów specjalnych.

Gdy zakłady zostaną już zaakceptowane przez gracza, zaczyna się najciekawsza część gry, czyli puszczenie kuleczki w ruch. Do tego służy przycisk „start”, który uruchamia wirtualne koło ruletki. Na ekranie widać cały ruch koła i kuleczki, a jeżeli ktoś nie chce czekać tak długo, może ustawić ruletkę na tryb ekspresowy, gdzie wynik podawany jest od razu po kliknięciu na „start”. Wyniki każdego spinu wyświetlają się na ekranie gry i gracz od razu wie, czy i ile udało mu się wygrać.
Ruletka online ma też swoje źródło w internecie
Ciekawe materiały dotyczące ruletki znajdziesz nie tylko na naszym portalu. Kolejnym ciekawym serwisem, który prezentuje najbardziej wytrawne zagadnienia związane z ruletką jest serwis www.ruletka.com.pl - jest to też swojego rodzaju źródło naszych materiałów.
Znajdź dopasowany bonus Jaką kwotę chcesz wpłacić?
PLN
Copyright © 2012-2022 ruletka-internetowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona została wygenerowana w 0.01 sekund.
Ruletka internetowa to jedna z najpopularniejszych gier w kasynach online. Dowiedz się wszystkiego o ruletce internetowej w 15 minut.