Dowiedz sie jaki jest sposób na profesjonalne zakłady w ruletce internetowej

Wielu graczy szukało skutecznego sposobu na szybką i dużą wygraną w ruletkę, jednak jak dotąd nikomu nie udało się stworzyć systemu doskonałego, który by uchronił gracza od porażki. Swojemu szczęściu w ruletce internetowej można jednak nieco pomóc, stosując określoną metodologię obstawiania zakładów.

Najpopularniejszym chyba zakładem w ruletce internetowej, ale i w kasynach naziemnych, jest obstawianie czerwonych albo czarnych pól. To jeden z najprostszych zakładów w ruletce, dający 50 procent szans na wygraną. Ta jednak nie jest zbyt wysoka, bo gracz dostaje wypłatę w stosunku 1:1, a więc najmniej ile można wygrać w kasynie.

Dokładnie na takich samych zasadach stosuje się obstawianie liczb parzystych albo nieparzystych (even/odd) oraz numerów niskich i wysokich (low/high). W pierwszym przypadku żetony ustawia się na polu z napisem „even” bądź „odd” – analogicznie robi się przy obstawianiu numerów niskich (od 1 do 18) oraz wysokich (od 19 do 36). Wygrana także wypłacana jest w stosunku 1:1.

Szanse na największą wygraną daje obstawienie pojedynczego numeru, ale dla większego prawdopodobieństwa stosuje się system na „5”. Polega on na tym, że przy jednym spinie robi się zakłady na pięć dowolnych liczb. W przypadku trafienia wypłata jest w stosunku 35:1 minus wartość żetonów, które poszły na obstawienie czterech pozostałych numerów.

Przy wybranym numerze stosuje się także obstawianie wielokrotne. Gracz konsekwentnie obstawia tylko jeden numer, a po każdej przegranej podwaja się wartość zakładu. Obstawianie wielokrotne zwiększa szanse na wygraną o około 25 procent, ale trzeba dysponować większą liczbą żetonów, które przepadną w serii porażek.

Popularne zakłady w ruletce internetowej to także obstawianie kolumn i tuzinów. Takie zakłady również robi się bardzo prosto, bo na planszy z zakładami poszczególne grupy numerów są dokładnie oznaczone i wystarczy tylko położyć żeton w odpowiednim miejscu. W ruletce internetowej jest to jeszcze łatwiejsze, bo po ustawieniu żetonu na ekranie podświetlają się wszystkie liczby, jakie zapewnią graczowi zwycięstwo w przypadku trafienia.
Ruletka online ma też swoje źródło w internecie
Ciekawe materiały dotyczące ruletki znajdziesz nie tylko na naszym portalu. Kolejnym ciekawym serwisem, który prezentuje najbardziej wytrawne zagadnienia związane z ruletką jest serwis www.ruletka.com.pl - jest to też swojego rodzaju źródło naszych materiałów.
Znajdź dopasowany bonus Jaką kwotę chcesz wpłacić?
PLN
Copyright © 2012-2022 ruletka-internetowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona została wygenerowana w 0.01 sekund.
Ruletka internetowa to jedna z najpopularniejszych gier w kasynach online. Dowiedz się wszystkiego o ruletce internetowej w 15 minut.