Czy można odpowiedzieć na pytanie, ile można wygrać w ruletce online?

Wygrane w ruletkę internetową nie mają jednej, ustalonej z góry wysokości. Ilość pieniędzy wypłacana jest w stosunku do rodzaju zakładu oraz jego wysokości. Najwięcej można wygrać obstawiając pojedynczy numer, ponieważ wtedy jest najmniejsze prawdopodobieństwo trafnego wytypowania wyniku. Ale i wygrana w razie szczęścia jest najwyższa – 35 do 1. Innymi słowy, jeśli ktoś postawi jedno euro na przykład na numer 16, to gdy wypadnie 16-tka gracz dostanie z powrotem 35 euro.

A jeśli postawi 5 euro, jego wygrana będzie wynosić 175 euro. Podobnie wylicza się wysokość wygranej przy każdej innej kwocie. W kasynach internetowych gra w ruletkę jest często podzielona na dwie opcje: grę za niskie stawki oraz grę za duże pieniądze. Stosunek wygranych do wartości żetonów oblicza się tak samo, ale już pula nagród jest dużo wyższa przy wysokich stawkach.

Limity dotyczą zresztą nie tylko górnych stawek, ale również zakładów minimalnych. W niektórych kasynach wystarczy kilka centów na pojedynczy zakład, w innych trzeba postawić w jednej grze co najmniej jedno euro. Warto więc sprawdzić limity stawek jeszcze przed rozpoczęciem gry, szczególnie jeśli dysponuje się niewielkim bankrollem. Gracz ma także prawo do tego, by ustalić indywidualne limity na grę w ruletkę – po przekroczeniu takiego limitu system przestaje przyjmować zakłady od gracza.

W kasynach internetowych oczywiście trafiają się też bardzo wysokie wygrane, ale dzieje się tak głównie przy grze na wysokie stawki oraz przy obstawianiu najbardziej ryzykownych zakładów. Część graczy woli obstawiać mniejsze sumy i w ten sposób gromadzić na koncie mniejsze, ale i częstsze wygrane.

W ruletce internetowej, inaczej niż chociażby na automatach, bardzo rzadko oferowany jest jackpot, czyli dodatkowa pula pieniędzy dla jednego gracza. Wysokość jackpota podawana jest zawsze na ekranie gry, a jego suma zmienia się wraz z liczbą nowych graczy. Swoje szanse na wyższe wygrane można też poprawić grając według jednej ze strategii ruletkowych.
Ruletka online ma też swoje źródło w internecie
Ciekawe materiały dotyczące ruletki znajdziesz nie tylko na naszym portalu. Kolejnym ciekawym serwisem, który prezentuje najbardziej wytrawne zagadnienia związane z ruletką jest serwis www.ruletka.com.pl - jest to też swojego rodzaju źródło naszych materiałów.
Znajdź dopasowany bonus Jaką kwotę chcesz wpłacić?
PLN
Copyright © 2012-2022 ruletka-internetowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona została wygenerowana w 0.01 sekund.
Ruletka internetowa to jedna z najpopularniejszych gier w kasynach online. Dowiedz się wszystkiego o ruletce internetowej w 15 minut.